O firmie VITIS

O firmie Vitis

Drewno w architekturze przeżywa swój renesans. Jest budulcem bardzo pięknym, funkcjonalnym i ekologicznym. Wiemy o tym, dlatego właśnie ten surowiec stał się naszą specjalnością. Od ponad 10 lat zajmujemy się tworzeniem drewnianych elewacji, tarasów, żaluzji, okiennic – zarówno dla budownictwa mieszkaniowego, jak i przemysłowego. Projektujemy, montujemy i gruntownie zabezpieczamy drewniane elementy, aby jak najdłużej zachowały pierwotny urok i niezawodność.

Nieustannie dbamy o konkurencyjność naszych produktów i usług. Starannie dobieramy materiały pod względem jakości i atrakcyjności cenowej, zatrudniamy doświadczonych fachowców i wciąż podnosimy kwalifikacje. Śledzimy rynek i trendy panujące w architekturze. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego projektu, a także elastyczność, szybkie tempo pracy, solidny transport i rzetelne doradztwo. Warto dodać, że systematycznie unowocześniamy i powiększamy nasz park maszynowy.

Lubimy widzieć satysfakcję w oczach klientów i mieć poczucie dumy z dobrze wykonanego zadania. Dzięki temu mamy ugruntowaną pozycję na rynku, a na efekty naszej działalności można się natknąć w różnych miejscach kraju – działamy na terenie całej Polski.

Wszystkie rysunki, szkice przedstawione na naszej stronie internetowej mają charakter podglądowy.

Zapytaj już dziś

Jeśli masz dodatkowe pytania, wątpliwości, potrzebujesz rady, jesteś inwestorem lub klientem indywidualnym – zapraszamy do kontaktu.

Wystarczy, że przedstawisz nam swoją wizję, my zajmiemy się resztą.